تاریخ امروز
تبلیغ شما با Authority 40
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
شيريني شيدايي22


امروز رفتم و سفارش کلی وسایل دادم.وای خدایا دارم می میرم.آشپزخونه که کلی وسایل خورده ریز و درشت لازم داشت.بقیه جاهاهم که کلا خالی بود.واسه حال یه دکوراسیون نارنجی و سفید سفارش دادم.واسه اتاق خوابمم یه دکوراسیون قرمز و مشکی.عاشق تلفیق این دو رنگ بودم.دلم واسه اتاق قبلیم تنگ می شد.اما یکم تنوع برام خوب بود.اتاق دیگه رو هم فعلا دست نخورده باقیش گذاشتم تا وقتی بچه ام به دنیا اومد براش حاضرش کنم.


 

فقط یه فرش فانتزی صورتی براش گرفتم و یه سری از وسایل خودم رو که اضافه بود گذاشتم داخلش.وای چقدر کاردارم.خوبه همه کارها با شرکت دیزاین و من کار خاصی نمی کنم.جز پرداخت یه مبلغ قابل توجه!


 

بالاخره 10 روز مثل برق و باد گذشت.تمام خونه همانطوری شد که دوست داشتم.تو این چند وقته ساورا و روشنا خیلی دلشون می خواست بیان کمکم اما من نذاشتم.رو همون شعارم هنوز پابرجا بودم که فقط خودم!یه ماه بود که زندگیم بهم خورده بود.حدودا داخل چهارماه رفته بودم.یه دوسه روزی می شد.مرداد بود و هوا بس ناجوانمردانه گرم!


 

این وروجکم هر چند رو یکبار یه لگد کوچولو می نواخت به شکم بی نوای من و با اینکارش ثابت می کرد مامانی من زنده ام!یادت نره ها...هر روز باهاش حرف می زدم.تموم اتفاقات این چند مدته رو براش یاداداشت کردم تو دفتر خاطره ام.شاید یه روز که بزرگ شد واجب شد بخونه که من رو مقصر ندونه که چرا به خاطرش زندگی نکردم و پدر بی عاطفه اش رو ازش گرفتم.باید بدونه که من هر کاری کردم تنها واسه خاطر اون بوده و بس.


 

آخر این ماه می رم سونوگرافی...شایدم طاغت نیاوردم و زودتر رفتم.دلم می خواد بدونم این بچه ای که تو وجودمه دختره یا پسر...


 

از فردا می رم سرکار.رئیس بیمارستان آقای فرخی وقتی از وضعم با خبر شد گفت بهتره که سرکار نرم اما من اصرار کردم که می خوام بیام سرکار.اون بیچاره هم قبول کرد.روشنا که می گفت کلی خبر داره برام.یه عادتی هم داره تا نبینتت نم پس نمی ده.بابا حداقل تلفنی بگو...پیشمم نذاشتم بیاد.دوست داشتم کار خونه تموم شه و بعد بیاد و به به و چه چه کنه!


 

امروز صبح یه دوش گرفتم و یوهو!به سوی بیمارستان...دلم برای کار کردن تنگ شده بود.عاشق بخشمون بودم.بخش اطفال!پر بود از فرشته های کوچولو که با چشم های مهربونشون منتظر بودن تو خوبشون کنی و بفرستیشون خونه پیش عروسکاشون!


 

مانتوی طوسی روشنم رو تنم کردم با یه شلوار جین زغالی و مقنعه مشکی.یکمم آرایش که نه تند باشه نه زیادی محو!


 

کیفم رو برداشتم و از خونه زدم بیرون.تو این چند روزه جوشکارم آورده بودم و برام حفاظ در جوش داده بود.چه کنم؟یه زن تنهام بهتره تمام جوانب رو احتیاط کنم.


 

زانتیای سفیدم رو از پارکینگ در آوردم و به سمت بیمارستان حرگت کردم.خدا رو شکر بیمارستان به خونه نزدیک بود و حدود یک ربع بیشتر وقت نبود.


 

ماشین رو پارک کردم تو پارکینگ و با آقا جعفر نگهبان سلام و علیکی کردم و رفتم تو.در شیشه ای بیمارستان به روم باز شد.بازهمون ازدحام و شلوغی!تو این دوساله که اینجا کار آموز بودم یا الان که دکتری عمومیم رو گرفته بودم و استخدام شده بودم هیچوقت یادندارم اینجا خلوت بوده باشه.


 

دلم برای همین شلوغی هم تنگ شده بود.نفس عمیقی کشیدم که بوی تزریقات رفت تا ته ریه هام و برگشت.سرفه ام گرفت.آخه دختر بیمارستانم نفس عمیق کشیدن داره؟چیکار کنم دلم تنگ شده بود دیگه...


 

لبخند محوی به روی لب هام نشوندم و از پله ها رفتم بالا.بخش ما طبقه دوم بود.یه فضای بسیار شاد و دوست داشتنی...


 

با خانم محبی و اردلانی که تو ایستگاه پرستاری نشسته بودن سلام و علیکی کردم و راه افتادم سمت پاویون.


 

خدا بگم امیر رو چی کار کنه که نذاشت تخصص بخونم.به خاطر اون مجبور شدم به همون دکتری عمومی اکتفا کنم.حالا چقدر حسرت می خورم.می دونستم روزایی که زیاد کار نباشه روشنا تو پاویون درس می خونه.بهش غبطه می خوردم که هنوز مجرده و آزاد.منم الان مجردم به علاوه یه وروجک شیطون تو شکمم.


 

دیوار های صورتی با اون عکس های کارتونی پوه و تایگر و شخصیت های کارتونی فضای خوشگلی رو برای بچه ها درست کرده بود.رسیدم به پاویون.


 

در زدم.به صورت رمزی.این رمز فقط بین من و روشنا بود.تق تق تق...تق...تق تق..بعدشم یه رینگ رو در...باحال بود دوسش داشتم.


 

در و باز کردم و سرم رو از لای در آوردم تو

برچسب ها: شيريني شيدايي22 ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/02/30 تاریخ
کد :39616

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://romance.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا

خرید بک لینک