تاریخ امروز
تبلیغ شما با Authority 40
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
شيريني شيدايي23


-کسی نبود ما رو تحویل بگیره؟خواهش می کنم بلند نشید ای بابا زحمت ندید به خودتون تو رو خدا


 

روشنا با اون صدای جیغ جیغوش پرید طرفم و بغلم کرد.


 

روشنا:وای ساورینا نامرد خدا ذلیلت کنه دختر یه ماهه ندیدمت رفتی حاجی حاجی مکه بچه پررو نمی ذاره برم خونش حتی وای چطوری؟خیلی دلم برات تنگ شده بود.


 

و باز فشار دستش رو بیشتر کرد رو گردنم.قیافه ام بی اغراق شبیه گوجه فرنگی شده بود. از بس فشارم داده بود قرمز شده بودم و رو به خفگی.


 

دستم و گذاشتم رو دستش و با زور دستش رو از گلوم جدا کردم.دستم رو گذاشتم رو زانوم و نفس نفس زدم.


 

-ای خدا بگم چیکارت کنم روشنا خفم کردی


 

روشنا پشت چشمی نازک کرد وگفت:حقا که نمک نشناسی.دو ساعته دارم ابراز احساسات می کنم جنبه نداری که


 

صاف ایستادم و با نیش شل گفتم:قربونت برم خب خفم کردی فکر من نیستی فکر این عزیز دل خاله باش


 

انگار تازه یادش اومده باشه با ذوق گفت:وای روشنا داری مامان می شی خدا دارم خاله می شم.بعد یهو بادش خالی شد وگفت:حیف که اون امیر بی لیاقت،لیاقت تو و اون بچه رو نداشت.بیا بشین همه چی رو برام تعریف کن.


 

-تو که هر روز زنگ می زدی خبر می گرفتی بابا همه چی رو گفتم دیگه


 

روشنا:بشین بابا بگو برام.تلفنی که چیزی حالیم نمی شد


 

1ساعت نشستیم و تموم این اتفاقات این یه ماهه رو براش تعریف کردم.بماند چقدر فحش باز امیر و اون هورسا خیر ندیده کرد.


 

-خب تو چه خبر؟بیمارستان چه خبر؟


 

روشنا سری تکون داد و متفکرانه انگشتش رو گذاشت رو لبش وگفت:اوم!خودم که خبری نیست.همش دارم خر می زنم واسه درس.خوش بحالت که رفتی خودت و درگیر این تخصص لعنتی نکردی.بیمارستانم که...


 

بعد انگار یه چیزی یادش افتاده باشه سریع دستم و گرفت و با ذوق گفت:وای.ساورینا از بس حرف زدی یادم رفت بهت بگم.دکتر خاک پور رفته رئیس بخش عوض شده


 

یکم خوشحال شدم.دکتر خاک پور دکتر خوبی بود ولی حسابی سخت گیر و مغرور بود. چند ترم دانشجوش بودم پدر آدم رو در می اورد از بس سخت می گرفت.بدجوری هم نمره می داد.


 

-وا؟چرا؟


 

روشنا شونه ای انداخت بالا وگفت:نمی دونم گفتن رفته آمریکا.ولش کن بابا حالا هر چی.به ما چه.مهم اینه که رفته و ما رو راحت کرده.یادته چقدر سخت می گرفت؟پوستمون و کند به خدا


 

لبخندی زدم و گفتم:آره خوب یادمه.تو هم هیچوقت باهاش نساختی


 

روشنا:مرتیکه عنق.بیچاره زن و بچه اش چی می کشن از دستش


 

-خیلی خب خاک پور و بیخیال این رئیس جدیده چطوره؟


 

روشنا دوباره چشم هاش برق زد وگفت:وای نمی دونی ساورینا.اینقدر مهربونه.این قدر آقاست که نمی دونی.خیلی هم سر سنگینه.به دخترها نگاه نمی کنه زیاد و سر و سنگین جواب می ده.اما اونروز داشت با خانم اردلانی،سرپرستار بخش صحبت می کرد اینقدر مهربون بود.خیلی هم بچه ها رو دوست داره.درکل آدم خیلی خوبیه باید حتما ببینیش


 

ریلکس تکیه داده بودم به صندلیم.نمی خوام بگم چون طلاق گرفتم از همه مردها بدم میاد.ولی حس می کردم مرد خوب هم زیاد وجود نداره.اما حس کنجکاویم قلقلکم میاد.


 

-مبارک صاحبش باشه.تو چرا اینقدر هولی؟نکنه ازش خوشت اومده


 

روشنا نگاه خشمگینی بهم اندخت وگفت:اره خوشم اومده ولی نه اونطوری که تو فکر می کنی.پسرخوبیه واسه همین خوشم اومده نه چیز دیگه


 

-خیلی خب بابا حالا نزن مارو.حالا تو از کجا می دونی پسره؟


 

روشنا در حالی که داشت کتاب هاش رو جمع می کرد گفت:خانوم اردلانی ازش پرسیده


 

سری تکون دادم.


 

-دکتر رضوی به اورزانس...دکتر رضوی به اورژانس.


 

روشنا:ای بابا دارن صدام می کنن.


 

بعد هم اومد بره طرف در که پاش گیر کرد به صندلی و بدجور خورد زمین.

برچسب ها: شيريني شيدايي23 , رمان عاشقم باش - رمان ...... رمان ...... رمان - Blogfa , رمان ببار بارون - رمان ...... رمان ...... رمان - Blogfa , رمان ...... رمان ...... رمان - رمان یک اس ام اس - Blogfa ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/02/30 تاریخ
کد :39615

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://romance.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا

خرید بک لینک