تاریخ امروز
تبلیغ شما با Authority 40
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
لزوم مشاوره ازدواج در رابطه با شغل همسر


لزوم مشاوره ازدواج در رابطه با  شغل همسر

 
 

يكي از عواملي كه مشاوران در رابطه با همسر گزيني بايد مورد توجه قرار دهند، " شغل" است. دختران يا پسران در انتخاب همسر به شغل طرف مقابل اهميت مي دهند و اطلاعات لازم را در اين مورد به دست مي آورند.  هنگامي كه پسري براي خواستگاري يا آشنايي با يك دختر به منظور ازدواج وارد عمل مي شود ، نخستين چيزي كه دختر در مورد او جويا خواهد شد، شغل اوست. مهمترين كمكي كه مشاور در مورد شغل همسر مي تواند انجام دهد ،  دادن اطلاعات لازم در مورد آن شغل و بررسي نگرش مـُراجع در رابطه با آن ، از جهت ميزان درآمد مورد نظرش و ... مي باشد.

 
 

دختراني كه به علت علاقه مفرط به يك شغل ممكن است تحت تأثير آن، ساير عوامل مؤثر در ازدواج را ناديده بگيرند ،  بايد مورد مشاوره قرار گيرند.

 
 

در بسياري از موارد شغل شوهر و عدم اطلاع كافي دختر، موجب ازدواجي مي شود كه فرجام آن رضايت بخش نيست. در اين موارد مشاور بايد در زمينه شغل مزبور به مراجعي كه تحت تأثير شغل مرد قرار گرفته و مي خواهد با او ازدواج كند، اطلاعات كافي بدهد و به علاوه ساير عوامل مؤثر در ازدواج را نيز ( به همان اندازه كه شغل را مطرح مي سازد) مورد توجه قرار دهد تا مراجع با بصيرت تصميم گيري نمايد.

 
 

بعضي از زنان از مشاغلي كه لباس خاصي دارند ، مانند لباس نظامي نيروي هوايي، دريايي، روحاني و ... خوششان مي آيد و تحت تأثير لباس مبادرت به ازدواج مي نمايند. در اين موارد مشاور بايد آنان را به ساير عوامل مؤثر در ازدواج توجه دهد تا تصميم گيري عجولانه ننمايند.

 
 

در مورد چنين ازدواجي مشاور بايد اهميت عاملي را كه در نظر مراجع به صورت غير واقعي او را تحت تأثير قرار داده است، در حّد واقعي پايين بياوردو او را متوجه سن و اخلاق و ساير عوامل مؤثر در ازدواج نمايد تا عاقلانه تصميم گيري كند.

 
 

 مرداني هستند كه به طرف زنان شاغل مي روند و هدفشان از اين ازدواج حقوق و درآمد زن است كه به زندگي آنان كمك كند. مشاور براي اين قبيل مردان بايد هدف از ازدواج را تبيين كند و عدم توجه به ساير عوامل و عواقب آن را مطرح نمايد؛ به علاوه اين موضوع را كه ممكن است زن درآمد خود را در اختيار خانواده قرار ندهد با مـُراجع در ميان بگذارد. در موارد زيادي مراجع در تصميم خود تغيير مي دهد؛ ولي چنانچه مسئله درآمد زن برايش مهم باشد و ازدواج سرگيرد؛ احتمال زيادي وجود دارد كه نظر مرد تأمين نگردد و ناشادي بر زندگي حاكم شود.

 
 

مردان يا زناني كه به خاطر موقعيت شغلي همسر يا موقعيت شغلي پدر و همسر ، يا به خاطر رسيدن به هدف هاي شخصي و احساسي خود ، اقدام به ازدواج مي كنند؛ زندگي را به خاطر هدف هاي غير واقعي باخته اند. از جمله اين موارد:

 
 

- مرد يا زني كه با يك فرد جانباز به خاطر مزاياي مادي ، تحصيلي و يا اجتماعي او ازدواج مي كند و وقتي به هدفش رسيد ديگر همسرش براي او اعتباري ندارد.

 
 

- شخصي كه به منظور استفاده از اعتبار شغلي و موقعيت اجتماعي پدر دختر با او ازدواج مي كند.

 
 

- مردي كه به خاطر اشتغال براي گرفتن مجوز اقامت در يك كشور با يك زن خارجي ازدواج مي كند.

 
 

در اين قبيل موارد مشاور بايد آنان را به هدف هاي ازدواج و لذت بردن از زندگي زناشويي توجه دهد و با بررسي هاي همه جانبه با مراجعان، هدف انتخابي آنان را در جهت صواب تغيير دهد.

 
 

- مراجعاني كه اظهار مي دارند شغل شوهر برايشان مهم نيست؛ بلكه آنچه مهم است فرهنگ و اخلاق است. مشاور بايد اين گونه مُراجعان كه به يك يا چند عامل مؤثر در ازدواج توجه دارند ،  به اهميت ساير عوامل توجه دهد و آنان را با عواقب ناخوشايند ناديده گرفتن ساير عوامل مواجه سازد.

 
 
 
 

خانواده هاي دو شغله

 
 

كساني هستند كه پس از ازدواج براي كسب درآمدِ بيشتر به بيش از يك شغل رو مي آورند. گاه ممكن است زن و مرد هر دو داراي دو شغل باشند؛ چون اين خانواده ها بيش از حّد معمول تقّلا مي كنند ، اغلب خسته اند و فرصت رسيدگي به نيازهاي همسرشان را ندارند. اشتغال خانواده به بيش از يك شغل ، گاه به علت نياز است و گاه به علت علاقه به كار يا حرص به درآمد بيشتر. در صورت اول شايد علت موجه و براي رفاه خانواده قابل توجيه باشد؛ ولي در حالت دوم به هيچ وجه اشتغال ضرورت ندارد و موجب مي شود كه زندگي خانواده حالت سرد و بي روح داشته باشد و چه بسا كه به علل مختلف به ناسازگاري ها و ناهنجاري هاي ديگري نيز بيانجامد.

 
 

مشاوران بايد در اين گونه موارد ، مراجعان خود را متوجه اين نكته سازند كه تلاش معاش نبايد هدف هاي زناشويي را  تحت الشعاع قرار دهد؛ زيرا كار و زحمت و كسب درآمد وسيله اي براي حصول به هدف هاي زناشويي است

 


 


برچسب ها: مشاور ازدواج و خانواده , پیش از ازدواج! , همدردی : سایت تخصصی مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده , مرکز مشاوره : ازدواج و خانواده , سامانه خدمات مراکز مشاوره ازدواج:: صفحه اصلی , تالار گفتگوی همدردی:سایت تخصصی مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده , مشاوره ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ،مشاوره رایگان خانواده - بیتوته , مشاوره ازدواج ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/09/20 تاریخ
کد :22842

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://romance.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا

خرید بک لینک