تاریخ امروز
تبلیغ شما با Authority 40
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
تأثير شغل در تداوم يك زندگي از نظر زن و مرد


تأثير شغل در تداوم يك زندگي از نظر زن و مرد

 

يكي از عواملي كه در همسر گزيني بايد مورد توجه قرار گيرد، نوع شغل است. بعضي دختران مايلند شغل همسرشان نظامي باشد. بعضي از مردان مايلند كه همسرشان خانه دار باشد. تعدادي مايلند كه وي در خارج از خانه شاغل باشد و برخي فقط مايل به كار همسرشان در آموزش و پرورش و كار معلمي هستند. بنابراين نوع شغل در انتخاب همسر از اهميت ويژه اي برخوردار است.

 

در مورد شغل شوهر آنچه مهم است تأمين نظر دختر است. در اين زمينه موارد زير قابل توجه است:

 

1)  دختراني هستند كه به سطح شغلي اهميت مي دهند.از نظر آنان نوع شغل مهم نيست. آنها هميشه مهندس، دكتر، حقوقدان و مشاغلي را مي پسندند كه از نظر وجهه اجتماعي در سطح بالايي قرار دارند و گاه اظهار مي دارند كه مثلاً "لوله كشي هم شد شغل"، اين عده نجاري يا بنايي و يا سيم كشي و نظاير آن را كه از نظر سطح درآمد ممكن است بسيار بالا هم باشد نمي پسندند.

 

2)  براي گروهي از دختران سطح شغل مطرح نيست؛ آنان همسري مي خواهند كه امكانات رفاهي آنان را فراهم كند و درآمد زيادي داشته باشد. بعضي نيز درآمد و سطح شغل برايشان مهم نيست ولي مايلند شوهرشان شغلي داشته باشد كه تميز باشد و هميشه اظهار مي دارند كه شوهر روغن ماليده يا پر از خاك و گچ نمي خواهند ( منظور تعمير كار يا بنّا و گچ كار است).

 

3)  زنان شاغلي هم هستند كه مايلند شوهرشان در حوزه شغلي خود آنان كار كند. به عنوان مثال اگر زن آموزگار باشد؛ مايل است شوهرش دبير يا استاد باشد يا اگر پرستاراست ، شوهرش پزشك باشد. نكته قابل توجه اين است كه اكثر زنان مايل نيستند  شوهرشان از نظر سطح شغلي پايين تر از آنان باشد.

 

4)  بعضي از دختران تحت تأثير برنامه هاي هنري تلويزيون و سينما ، شوهر هنرمند مي خواهند. در اين جا اين نكته قابل ذكر است كه اين تمايل ممكن است تحت تأثير عوامل احساسي موقتي باشد، لذا مشاوران در كمك به انتخاب همسر به اين گونه دختران بايد بررسي هاي لازم را انجام دهند و چنانچه رغبت و علاقه آنان جنبه احساسي داشته باشد مراجع را متوجه علاقه واقعي او بنمايند. گاه ممكن است اجراي تست بتواند به اين موضوع كمك كند. در اين صورت با پيشنهاد و قبول مراجع مي توان از آزمون نيز استفاده كرد.

 

5) و بالاخره براي گروهي از دختران شغل شوهر برايشان مهم نيست و به ساير عوامل مؤثر در ازدواج از جمله مسائل فرهنگي، اخلاقي و اقتصادي توجه بيشتري دارند.

 

با در نظر گرفتن مطالب فوق مي توان نتيجه گرفت كه در انتخاب شوهر در ارتباط با شغل موارد زير بايد مورد توجه قرار گيرد:

 

- نوع شغل.

 

- محل شغل.

 

- ميزان درآمد.

 

- سطح شغل.

 

نگرش شوهر درباره شغل زن

 

بعضي از مردان با اشتغال همسرشان در خارج از خانه مخالف هستند و به دنبال زني هستند كه فقط خانه دار باشد و روي اين مسئله به قدري تكيه دارند كه آن را جزء شرايط ازدواج قرار مي دهند. در مقابل مرداني نيز هستند كه مي خواهند همسر آنان شاغل باشد و نظر اصليشان از اين اشتغال كسب درآمد است كه كمك هزينه خانه باشد. برخي هم كسب درآمد و گرفتن حقوق برايشان مهم نيست ؛ هدف آنان از اشتغال همسر در خارج از خانه آن است كه با جامعه ارتباط داشته و اجتماعي تر باشد و از زن خانه دار به عنوان زن عقب افتاده و منزوي ياد مي كنند.  علاوه بر موارد فوق ، وجوه ديگري از اشتغال نيز براي زن مطرح است كه به ذكر نمونه هايي مبادرت مي شود:

 

1)  مرداني هستند كه مايلند همسرانشان فقط دركارهاي آموزشي آن هم در ارتباط با دختران كار كنند، مثل آموزگاري يا دبيري مدارس دخترانه.

 

2)  براي گروهي از مردان نوع كار همسرشان مهم نيست؛ ولي تمايل دارند كه همسرشان دركارهاي نيمه وقت شاغل باشد كه به كار خانه نيز برسد.

 

3)  بعضي از مردان مايلند همسرشاندر محيط كار خود آنان شاغل باشد. مثلاً اگر خودش پزشك است همسرش پرستار يا ماما باشد.

 

4)  بعضي از مردان زناني را مي خواهند كه علاوه بر خانه داري در خانه، درمحلي نزديك خانه به كار ديگري نظير خياطي يا آرايشگري اشتغال داشته باشد.

 

با توجه به مطلب بالا مي توان نتيجه گرفت كه نگرش مرد در مورد اشتغال زن در ازدواج بايد مورد توجه قرار گيرد و مشاوران در اين زمينه به دختر و پسر در زمان انتخاب ، آگاهي و بينش لازم را بدهند و وضعي پيش نيايد كه اين مسئله مهم در زمان گزينش همسر تحت تأثير عوامل ديگر ناديده گرفته شود


 


برچسب ها: سایت همسریابی , همسریابی , بهترین همسر , بزرگترین سایت همسریابی ... , موسسه فرهنگي خانواده امين , سایت همسریابی , همسریابی،سایت همسریابی توران 81 , بهترين سايت ... , سايت همسريابي | سايت ازدواج موقت | ازدواج دائم | انتخاب نيمه گمشده ... , ﺑﺴﻤﻪ ﺗﻌﺎﻟﯽ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻣﺮﮐﺰ ﻫﻤﺴﺮﮔﺰﯾﻨﯽ ﺳﺎﯾﺒﺎن ﻣﻬﺮ وﻣﻦ - معاونت فرهنگی و اجتماعی ... , همسرگزيني؛ بررسي تطبيقي معيارها در انديشة اسلامي با معيارهاي ... , معیارهایی مشترك در انتخاب همسر - تبیان , ﮔﺰﻳﻨـﻲ ﻫﺎي ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻼك اي ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ داﻧﺸﻮر دﺧﺘﺮان ﺟﻮا ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/09/20 تاریخ
کد :22805

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://romance.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا